Thursday , June 1 2023

Češi si oblíbili streamování filmů, nejraději mají komedie[ad_1]

Náklonnost Čechů k on-line platformám pro video motivuje zejména množství dostupného obsahu (67 procent), možnost přístupu k videím z počítače (45 procent) a uživatelské rozhraní (37 procent). Podle nedávné studie společnosti Statista by český trh s digitálními médii měl v letošním roce dosáhnout objemu až 201 milionu dolarů (rebel 4,62 miliardy protected). Jen streamování videa nyní tvoří více než polovinu globálního internetového provozu.

(Pro procent) a dramata (47 procent) of procent diváků, následují akční filmy (58 procent).


Třetina nabídky Netflixu či Amazonu musí být evropská, požadují europoslanci

"Jedním z klíčových faktorů, které vedou k rostoucí oblibě digitální zábavy, je pohodlí – 57 procent českých zákazníků kupuje filmy nebo televizní seriály v digitální podobě proto, že při tom nemusejí opustit domov, 55 procent oceňuje, že je mohou sledovat ihned, bez čekání , "Uvedl generální ředitel společnosti PayPal pro střední a východní Evropu Marcin Glogowski.

Průzkum se letos uskutečnil na 25 trzích mezi zhruba 25 000 spotřebiteli and spolupráci společností SuperData Research a PayPal a zahrnoval globální dotazování v terénu a kvantitativní on-line dotazník. Konal se v Argentině, Austrálii, Brazílii, Bitánii, České republice, Číně, Francii, Hongkongu, Indii, Itálii, Izraeli, Japonsku, Jihoafrické republice, Kanadě, Maďarsku, Mexiku, Německu, Nizozemsku, Polsku, Rusku, Řecku, Spojených arabských emirátech , Španělsku a Švédsku.


Hra it's Emmy. Netflix poprvé porazil HBO v počtu nominací na prestižní ceny


Disney se chystá streamovat filmy, práva na kompletní Hvězdné války ale zatím shání marně

[ad_2]
Source link