Wednesday , April 14 2021

Xbox Game Pass i streaming są uzdrowieniem branżyXbox Game Pass i streaming powinny ożywić branżę gier. Co o tych dwóch usługach mysli Phil Spencer?

Phil Spencer po X018 został przepytany przez meksykańskich redaktorów. Wypowiedzi jednej z głównych osób odpowiedzialnych za markę Xbox pozwoliły lepiej zrozumieć przyszłość konsol i komputerów PC. Co Phil sądzie o Xbox Game Pass? Według danych, które zbiera Microsoft istnieje zauważalny skok tego, jak często ludzie grają. Game Pass daje możliwość zagrania w tytuły, na które gracze wcześniej nie zwracali uwagi. E od Pow………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..

Jeśli chodzi o sam streaming – mówi się, że najnowsza generacja console od Microsoftu będzie dostępna w dwóch wersjach. Jedna to zwykła consult, a druga to sprzęt do streamowania gier. Co o samym streaming sądzi Spencer? Jego zdaniem jeszcze długa droga przed tego typu rozrywką. Technologia co prawda umożliwia już w miarę bezproblemowe granie w ten sposób, jednak wciąż to pobranie gry na konsolę czy komputer jest najlepszym możliwym sposobem gry. Phil uważa, że ​​graczom na ten moment należy się po prostu wybór.

Czytaj też: Kiedy Battlefield V otrzyma RTX?

Źródło: wccftech.com

Spodobał Ci się ten artykuł? Podaj dalej!


Source link