Saturday , June 25 2022

Muž nechcel platiť za batožinu: Geniálny trik[ad_1]

Ryanair zaviedol nové obmedzenia, týkajajúce sa príručnej batožiny. Cestujúci sa rozhodol nové pravidlá oklamať, a to vo veľkom štýle!

Tridstiatnik Lee Cimino, ktorý pochádza z anglického mestečka Leek, nesúhlasí s novými poplatkami, ktoré letecká spoločnosť zaviedla na batožinu. Rozhodol sa preto, že na svoj výlet do Belfastu sa zbalí do kabáta! Áno, jediný starý, objemný kabát, dokázal uschovať všetko, čo Lee potreboval. Zmestil doň spodnú bielizeň, košeľu, zubnú kefku a ďalšie toaletné potreby.

"Bol to obyčajný kabát, ktorého vrecká sme spevnili tak, aby udržal trenírky a košele. Bol dostatočne veľký, aby odniesol všetko čo potrebujem." Lee sa vyjadril, že cez letiskové kontroly prešiel poľahky. Jediné čo musel urobiť, bolo, že si vyzliekol kabát a vložil ho na pás, aby prešiel cez skener. Dodal, že bol celý čas v pohode, i keď očakával, že bude nervóznejší.

Tvrdí, že neporušil pravidlá, lebo mal všetky veci vo svojom oblečení. Svoj trik je údaj pripravený zopakovať znova, aby sa vyhol najnovším poplatkom. Je len otázne, či sa mu to podarí, keďže verejne prezentoval svoje know-how. Na Facebook totiž zavesil fotografie a video z celej akcie.

[ad_2]
Source link